Nabídka a ceník služeb

 

V případě zájmu a kontaktu přes email prosím napište do předmětu emailu název analýzy či služby o jakou máte zájem, své jméno a datum narození. Vyhrazuji si právo ve výjímečných případech poptávanou analýzu nezhotovit. Děkuji.

Email: jan@homosignum.cz
Gmail: homosignum@gmail.com 

Ceník služeb

Platba v EUR se řídí aktuálním kurzem.
Analýza čaker
290 Kč


Velká analýza čaker
670 Kč


Komplexní analýza
990 Kč


Zdravotní analýza
670 Kč


Velká zdravotní analýza
870 Kč


Analýza talentů
770 Kč


Partnerská analýza
1990 Kč


Harmonie a ochrana
370,- Kč


Měření GPZ

690 Kč

Návratová analýza čaker    - stav při narození či v jiném časovém bodě, dle Vašeho přání

330,- Kč

Čakrové kameny

690 Kč

Konzultace dle Vašich potřeb
- po skypu nebo osobně v Oldřichově u Mladé Vožice
- 30 min / 570,- CZK
- 60 min / 990,- CZK

Přístroje Somavedic - přehled zde

Analýza čaker

jest analýzou otevřenosti 7mi základních čaker.
- je určena pro ty, kteří na sobě pracují a chtějí vidět jak jsou v práci na sobě úspěšní

- obsahuje doporučení na jakou čakru se máte v následujícím období více zaměřit

- je možno udělat analýzu návratovou, tj. nahlédnout do určitého bodu v minulosti abyste viděli jak jste při práci na sobě úspěšní

V případě, že máte některé čakry výrazněji pootevřené, tak Vám je mohu otevřít. Toto je však individuální a je to odvislé od dalších věcí jako jsou možné bloky v čakrách nebo stupeň intensity s jakou na sobě pracujete.

Velká analýza čaker

je hlubším pohledem na stav čaker.
- kromě otevřenosti zobrazuje také aktivitu čaker a stav biopole - tj. aura čaker
- obsahuje také informaci o stavu aury a o životní energii
V případě, že máte některé čakry výrazněji pootevřené, tak Vám je mohu otevřít. Toto je však individuální a je to odvislé od dalších věcí jako jsou možné bloky v čakrách nebo stupeň intensity s jakou na sobě pracujete.
pojmy:
otevřenost čakry - vyjadřuje jak je čakra otevřená
aktivita čakry - vyjadřuje jak je čakra v danou chvíli aktivní
biopole čakry - vyjadřuje stav biopole čakry, tj. aurického obalu čakry, tento obal se velmi často mění a např. přístroje na tzv. měření čaker zaznamenávají pouze biopole - dále neproniknou, biopole čaker je propojeno s mentální vrstvou aury a stejně jako ta se často mění
- všechny údaje jsou uvedeny v procentech

Komplexní analýza

- zahrnuje Velkou analýzu čaker - energetickou průtočnost propojovacího kanálu mezi čakrami (kundalini)
- obsahuje informace o následujících kvocientech:

IKQ - intelektuální kvocient
LGQ - logický kvocient
IUQ - intuiční kvocient
IQ - inteligenční kvocient
EQ - emoční kvocient:
- informace o tom jaký je váš rozdíl frekvence vibrací duše a ega vyjádřený v procentech
- informace o tom jaká je frekvence vibrací jemnohmotného těla
- informace o tom, zda se frekvence vibrací vašeho jemnohmotného těla zvyšuje či stagnuje
- informace o tom, jaký máte smysl pro humor ( v bodové stupnici od 0 do 100)
- počet vašich ochranných bytostí (strážných andělů) / specifikováno kolik ochranných bytostí se nachází ve sféře astrální a kolik ve sféře fyzické reality- parametr „Harmonie jin/jang“ ukazuje v jaké harmonii máme ženské a mužské energie. Ideálním stavem by měla být jejich vyrovnanost, tedy 50/50. - analýza obsahuje vysvětlení kvocientů a dalších pojmů

Je možno doplnit o další informace dle přání.

Čakrové kameny 

Jedním ze způsobů jak čakry stimulovat je práce s kameny. Ty nám pomáhájí s aktivací i odblokováním čaker. Také s jejich ochranou a příznivě působí na posilování biopole čaker. Při meditacích je nejúčinnější mít kameny přiloženy v místě, kde se nacházejí jednotlivé čakry. Vaše osobní čakrové kameny můžete nosit při sobě dle toho, jak to budete zrovna potřebovat. Všechny kameny je dobré mít na noc vždy v místnosti, kde spíte.

Kamenů, které příznivě působí ne jednotlivé čakry je celá řada, a i proto jsem se rozhodl nabízet tuto analýzu, ve které se na Vás naladím a zjistím jaký konkrétní kámen je pro danou čakru nejvhodnější. To provedu u všech sedmi základních čaker. Součástí analýzy je také doporučení kamene, který vám v současném období bude pomáhat nejen v duchovním růstu a práci na sobě. Určování tohoto kamene je také součástí komplexní analýzy. Kámen, který Vám v následujícím období bude pomáhat komplexně, doporučuji nosit vždy při sobě. Ideální je ho nosit na krku nebo na ruce. Pokud to možné není, tak v kapse či alespoň v kabelce nebo v batohu.

Analýza tedy ukáže vašich 8 kamenů. Pro každou základní čakru jeden kámen a jeden osobní kámen, který vám bude pomáhat v současném dynamickém období.

Kameny a minerály mají celou řadu vlastností a schopností. Některé jsou si podobné svým vzhledem, jiné svými vlastnostmi. Každý z nich má trochu jiné pásmo frekvence vibrací a vzory vibrací, stejně tak jako my a jako naše čakry.

S tím jak na sobě pracujeme a dále se posouváme nám v určitém období může pomoci ten, v jiném zase onen kámen. Půl roku nám může například s rozvojem temenní čakry pomáhat ametyst a další dva roky to bude labradorit. Vše je v pohybu. Proto věřím, že analýza vašich osobních čakrových kamenů má smysl. :)

Otevřme se světu kamenů, nechme je ať nás obohatí a berme je jako své parťáky a přátele.

Zdravotní analýza

obsahuje informace o stavu:
nejdůležitějších 13ti minerálů v těle
nejdůležitějších 11ti vitamínů v těle
celkovém zdravotním stavu (v procentech)
psychickém zdravotním stavu (v procentech)
celkové životní energii (v jednotkách vitenu) + průměr celkové životní energie na území konkrétního státu ve kterém žijete
+ informaci jak čistě přírodní cestou, res. z jakých potravin (zejména ovoce, zeleniny, luštěnin, oříšků) lze vitamíny a minerály nejefektivněji doplnit
Tuto analýzu lze udělat i zpětně do minulosti a to i u již nežijícího člověka. V případě zájmu o dlouhodobé sledování - např. pro sportovce, se lze pochopitelně dohodnout na slevě.

Velká zdravotní analýza

je prohloubením Zdravotní analýzy a obsahuje doporučení jak zlepšit zdravotní stav.
- dále obsahuje informace o tom:
do jaké míry mají vliv na zdravotní stav chybějící minerály
do jaké míry mají vliv na zdravotní stav chybějící vitamíny
co způsobuje úbytek vaší energie
jak lze energii nejefektivněji a čistě přírodní cestou doplnit
jaké jsou zjištěné zdravotní problémy a možnosti jak je odstranit či zmírnit
do jaké míry vyřeší zdravotní problémy doplnění minerálů res. vitamínů

Analýza talentů

obsahuje informace do jaké míry máte
- matematický talent
- analytický talent
- sportovní talent
- jazykový talent
- literární talent
- vypravěčský talent
- hudební talent
- výtvarný talent
+ další talenty
V případě zájmu lze ověřit i jiný talent dle potřeby.

Měření GPZ

Provádím měření geopatogenních zón, psychosomatických zón a elektrosmogu ve vašem bytě, domě, na pozemku. Součástí měření je vždy doporučení jakým způsobem lze škodlivé energie eliminovat nebo alespoň omezit.
Měření provádím přímo u vás, pokud se jedná o okresy JH a ČB, nebo na dálku. V tom případě potřebuji vždy přesnou adresu.
Cena za jedno měření je 560,- CZK. 
Kontaktní email: homosignum@gmail.com

Léčitelství

Odstranit lze v podstatě jakékoliv zdravotní problémy, ovšem pouze za předpokladu, že dotyčný chce vyléčit i své nitro, nikoli jen tělo. Pro trvalé výsledky léčení je rovněž velmi důležité, aby klient sám na sobě intenzivně pracoval.
Používám metodu Mentální psychochirurgie, kdy nemocnému prostřednictvím svých vitakinetických a jasnocitných schopností posílám na dálku takové množství energie, které ho přímo léčí. Někdo to též nazývá léčba bioenergií nebo volnou energií.
V neposlední řadě doporučím - je-li třeba přírodní prostředky jako jsou bylinné čaje či rostliné extrakty, které povedou ke zlepšení zdravotního stavu. Jedná se pochopitelně pouze o doplněk léčby.
V řadě zejména psychických problémů hrají roli různí astralní parazité či dokonce démoni, které na dotyčného útočí. Já tyto démony dokáži odhalit a identifikovat, a sice nejen jejich počet ale také pole působnosti - zda působí ve fyzické realitě či jen v astrálu (v tomto případě útočí během spánku) a buďto je eliminovat nebo proti nim vytvořit neproniknutelnou ochranu.
Mezi mé schopnosti patří také odstraňování černomagických vlivů, tvorba ochranných štítů, které jsou neproniknutelné jakoukoli formou negativní jedovaté energie (mám přímé zkušenosti s prací černých mágů z Jižní Ameriky (brujos) a také dokáži zcela eliminovat jakékoliv jejich černomagické útoky na člověka).
V případě léčení mám jasné pravidlo a to: Nejprve tok léčivé energie a poté finanční energie. Tedy zde nepříjímám platbu předem.

Konzultace

Hledáte vhodnout školku pro vaše děti nebo domov s pečovatelskou službou pro své rodiče? Mohu určit jaké místo je pro vašeh nejbližší to nejvhodnější a kde se budou cítit nejlépe.
Chcete vědět jestli máte ve firmě "záškodníka" nebo zda-li máte v kanceláři instalovaná odposlouchávací zařízení? Chcete vědět jakému jazyku se vaše dítko naučí nejsnadněji? Jaká osoba je vhodná pro nějaký konkrétní úkol?

Také mohu například zjistit jaký minerál nebo strom vám v aktuálním životním období pomůže nejlépe doplňovat a harmonizovat energii.
Pro občanská sdružení a ekologické organizace nabízím konzultace pouze za symbolické ceny. Chcete vědět jaká by byla životaschopnost nově vysazeného lesa nebo alejí? Chcete zvýšit šance že nově vysazená alej nebo les přežije? Není pro mne problém zharmonizovat celé hektary krajiny nebo vodních ploch nebo zjistit jak je starosta konkrétní obce nakloněn vašim aktivitám, etc. Těch možností je opravdu velmi mnoho.
Rád vám pomohu i v dalších věcech, budu-li toho schopen. Vždy vím předem, zda s něčím hnu nebo ne, takže se stačí zeptat - ostatně za zeptání nic nedáte.

Harmonizace domova

- identifikace a odstranění geopatogeních zón a elektrosmogu (dům, byt, zahrada, pracoviště, dětské hřiště, etc.)
- zjištění energií libovolného místa dle mapy, gps souřadnic nebo fotografie
- doporučení jaké minerály budou váš domov nebo vaši zahradu nejefektivněji harmonizovat
- harmonizace místa (velmi zjednodušeně řečeno: na konkrétní místo pošlu podobnou energii, kterou léčím lidi nebo zvířata a následně se při pobytu v daném místě budou cítit všichni mnohem lépe)
- harmonizace prostředí pro obchody, kanceláře a další pracoviště

Na vyžádání je možno zjišťovat i řadu jiných informací jako jsou například informace o vašich mimořádných schopnostech, partnerských vztazích, etc.


 

Žádné komentáře:

Okomentovat